Diskuze: Operace očí - zkušenosti s klinikou Horní Počernice


Facebook Twitter Pinterest email tisk


Uživatel: Diana Humečková 9.8.2018 12:37

Zdravím, 17let mě trápí oči. Začínalo to pozvolna a se zhoršujícími se dioptriemi jsem se začala zajímat o možnosti jak se brýlí zbavit, jelikož to co na nose nosím jsou už pořádný popelníky a opravdu se mi to nelíbí. Proto bych se zde ráda optala, kde jste si nechali oči odoperovat? Zatím mám v hledáčku jen kliniku Horní Počernice, na kterou mě ségra lanaří,protože tam byla spokojená, ale ráda bych si poslechla i jiné názory. Předem dík.

Odpovědět

Odpověď

Operaci očí doporučuji
(Jiřina 15.8.2018 14:38)

Ahoj, já bych si nechala třeba operovat oči někde blíž k domovu, moc nemusím cestování a raději bych pak dojížděla někam blíž. Ale jinak operaci očí vřele doporučuji. 


ReagovatOdpověď

Re: Operace očí - zkušenosti s klinikou Horní Počernice
(Marie - Anna 16.8.2018 18:29)

Hele, já jsem na operaci očí byla před rokem a kousek. Taky klinika Horní Počernice a můžu fakt doporučit, je to tam celkem fajn a myslím, že relex tam docela uměj, resp. mě se to vyvedlo dobře:)


ReagovatOdpověď

Re: Operace očí - zkušenosti s klinikou Horní Počernice
(Hana Novotná 17.8.2018 12:43)

Chodím do horní počernice na kontroly a jsem spokojená. Ale o operaci ještě nepřemýšlím, jednak se bojím a druhak se mi docela i líbí nosit brýle, takže mě to moc netlačí. 


ReagovatOdpověď

Brýle nemám ráda, raději operace.
(Jajkosína 21.8.2018 12:56)

tak to jsi dobrá, pro mě bylo nošení brýlí za trest. 


ReagovatOdpověď

Re: Operace očí - zkušenosti s klinikou Horní Počernice
(Adam 67 22.8.2018 14:24)

Těch klinik je podle mě u nás na výběr dost, podle mě udělá hodně cena, ale tou bych se moc neřídil. Raději bych se informoval, jaké provádí zákroky (jakou metodou), ale rozumím vám, že brýle celkem omezují život. 


ReagovatOdpověď

Re: Operace očí - zkušenosti s klinikou Horní Počernice
(gabriela hrušková 23.8.2018 19:44)

sama bych asi na operaci očí nikdy nešla, ale naše mamka na tom byla a říkala, že super, že to nebolí a po operaci je to o 100% lepší.


ReagovatOdpověď

Re: Operace očí - zkušenosti s klinikou Horní Počernice
(Klára T. 24.8.2018 11:12)

Dobrý den, já jsem si nechala udělat na klinice Horní Počernice operaci očí a jsem docela spokojená, sice mě to nebolelo, ale bylo mi to nepříjemný, ale je to cca 20 dní co jsem na tom byla a už vidím fakt dobře, takže z tohodle hlediska to bylo dobrý. 


ReagovatOdpověď

Horní Počernice, doporučuju...
(Miloš Č. 13.9.2018 20:40)

Pro mě oční klinika na klídek, dělali mi oči asi před necelým rokem a do dnes je to pohodička, jen ta cenovka, ale víte jak, za zdraví si rád připlatím. Za sebe určo můžu Horní Počernice doporučit.


ReagovatOdpověď

Oční klinika Horní Počernice
(Miladka 2.10.2018 21:53)

Měla jsem s klinikou tu čest už v roce 2010 a jsem velmi spokojena do dnes… Oči se mi za ta léta nezhoršili, takže pro mě operace byla super a nevrátila bych nic.  


ReagovatOdpověď

Oční klinika Horní Počernice zkušenosti
(Gabriela H. 7.11.2018 20:33)

Brýle už přes 3 roky nenosím, protože jsem podstoupila na této klinice operaci očí a opravdu vřele doporučuji, já teda měla na očích už pořádný popelníky, takže mě konečně nebolí hlava od nošení brýlí, ale myslím, že kdybych si oči nechala odoperovat už před lety, prd by se stalo. 


ReagovatOdpověď

Kliniku HP můžu doporučit.
(Ovečka P. 19.12.2018 20:42)

Už půl roku jsem po zákroku na klinice Horní Počernice. Myslela jsem si jaká to bude hrůza, ale nakonec to bylo docela i dobrý. Byla jsem posera a nechávala jsem to na poslední chvíli, což se nakonec ukázalo jako hloupost, protože kdybych si udělala radost už před lety, tak bych měla od brýlí pokoj už léta. 


ReagovatOdpověď

Za sebe kliniku Horní Počernice doporučuji
(Staněk O. 13.2.2019 21:21)

Mám osobní zkušenosti asi 6 let na zpět, když jsem si sem přišel nechat odoperovat krátkozrakost. Mnohokrát jsem o tom přemýšlel až došlo na činy a já jsem si zde zaplatil operaci. Do dnes lituji jen toho, že jsem tolik let váhal, zdali podstoupit nebo ne. Za sebe opravdu doporučuji oboje, jak kliniku tak operaci.   


ReagovatOdpověď

Jsem spokojená
(Andrea 5.4.2019 17:37)

Jsem velmi spokojena se zákrokem co jsem zde na jaře minulého roku podstoupila. Byla to pro mě neznámá, ale jsem opravdu vděčna, že jsem necouvla a opravdu operaci podstoupila.


ReagovatOdpověď

Nemoci oční sítnice
(K.Jka 29.5.2019 20:54)

Pro mě super, udělali mi i dobrou cenu na obě oči, takže já si nemám na co stěžovat. Hlavně ta pohoda po telech vidět na dálku, to je fakt paráda. 


Reagovatdiskuze se týká článku
přidejte sem svůj komentář

Něco není jasné? Zeptejte se na to ostatních. Určitě Vám pomohou.
K zeptání použijte tento formulář.


Jméno
E-mail
Nadpis
Komentář
Všechna políčka formuláře je třeba vyplnit!
Připojit fotku
zajímavé články